Hakmarrja Nuk Nalet Kurr!

Edhe këtë herë si gjith herat tjera, mixtape “HAKMARRJEv” sjellë edhe një dozë të ngjajshme të lirikës dhe stilit t’trent të Ekrem Gj. Tash qe u kry edhe ky projekt jemi gati me vazhdu me albumet tjera që do t’janë befasi për adhuruesit e lirikës. Falenderoj familjën e ngushtë dhe dashamirtë për përkrahjen dhe mirëkuptimin gjatë realizimit të këtij projekti. Si gjith: nihemi në projektet e ardhshme!

  • Data e Publikimit29 shkurt 2016
  • LabelInfusa Music
  • Producent EkzekutivEkrem Gj.
  • Mix & MasterEkrem Gj.
  • DistribucioniEkremGj.com

Tracklist

DËGJOJE NË

Për marakli të muzikës që dojnë me ngu në MP3, mundeni me downloadu ZIP fajllin me kangë dhe cover: