Vazhdimi i Hakmarrjeve

Sikur mixtape i kaluar, edhe “Hakmarrje 2” është ka vetëm 6 këngë. I vetmi bashkëpunim n’këtë mixtape është me Da Ghost. Ky projekt i dedikohet të gjithë dëgjusve dhe adhurusve të artit të lirikës.

  • Data e Publikimit12 dhjetor 2012
  • LabelInfusa Music
  • Producent EkzekutivEkrem Gj.
  • Mix & MasterEkrem Gj.
  • DistribucioniEkremGj.com

Tracklist

DËGJOJE NË

Për marakli të muzikës që dojnë me ngu në MP3, mundeni me downloadu ZIP fajllin me kangë dhe cover: