Look B video klipi dhe Parafjala

Q’kemi, y’all!

Është i juaji Gjizzle me video klipin “Look B” nga albumi “Extape, Vol. 2“.

Për këtë video falenderoj posaçërisht Nonejm, haverin që m’ka nejt n’qafë nonstop për me kry albumin e tani mi kry video klipet. Gjija osht i palodhshëm n’punë dhe i palëkundshëm n’vendosshmëri. Plus osht liricist i fellë. Fuck it, s’e meritojnë raptisht këtë artist po nejse…

Falenderimet tjera për video klip shkojnë për Sicksty9 që e ka rexhë beatin. N’fakt, ky osht beati i parë i Sicksty9 qe e kom ni edhe i pari qe kom zgjedhë me punu me to — kjo punë n’2016-ën. Yea, we go way back wit lil’ homie.

Tjetër, falenderoj Endrinën edhe personat qe shfaqen n’klip tu lujtë n’fushë n’Dardani. Kjo fushë, btw, osht afër shkollës fillore “Dardania” ku jom shku une si fmi kshtu qe ka vlerë t’veçant për haverin.

Mos te harroj ekipin ma t’dedikum najherAlba Connect qe s’kan lanë ide pa eksploru për me bo promocionin ma efektiv për album e video klipe. Prej drejtoreshës t’kompanisë, Mimozës, e deri te menaxherja e marketingut, Entela, e tani te koordinatoret e marketingut — krejt jon kon t’përfshimë edhe ju zgas dorën për punën e palodhshme!

Nejse se ja nisi dikush me gri kepë n’kit qimnone…

Ju don,

-Ek